Reklama | Kontakt |
|

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Muralu

Pomożemy znaleźć nocleg  
Data:   
Ilość nocy: 
Ilość osób: 
Meeting of Styles – Międzynarodowy Festiwal Sztuki Muralu (Graffiti), który wywodzi się z niemieckiego Festiwalu Wall Street Meeting. Główną ideą imprezy jest ukazanie graffiti jako jednego z rozwijających się kierunków sztuki, ale również umożliwienie młodym ludziom ekspresji ich talentów.

Impreza odbywa się od 2002 roku w Łodzi.

W 2003 prezydent Łodzi, Jerzy Kropiwnicki, nie wydał zgody na przeprowadzenie w tym mieście II edycji Festiwalu Meeting of Styles w Polsce. Szansę na organizację imprezy wykorzystał Bełchatów, do którego przyjechali grafficiarze z Polski oraz innych krajów.

więcej na stronie: http://www.meetingofstyles.com/
   R E K L A M A

Grudzień

 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Łodzią. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@noclegi-lodz.pl.
 
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Opinie Noclegi Restauracje

Waszym zadaniem

Ostatnia opinia
Relax  
BMMKHM, Szczecin, 2013-07-23
Jeżeli szukacie miejsca spokojnego, miłego, w przystępnej cenie i w samym centrum na nocleg i odpoczynek - to hotel Relax jest idealny. My czuliśmy się jak u rodzinki :-) a to zasługa Pań prowadzących hotel! które serdec [...]
Mapa Lodzi

Mapa Łodzi

Mapa Lodzi | Interaktywny plan miasta

Mapa Łodzi z listą hoteli, resturacji oraz wielu atrakcji turystycznych.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty kursu bezpieczna jazda samochodem w Warszawie. Sprawdzony partner i niskie ceny!

Reklama