Reklama | Kontakt |
|

Łódź Czterech Kultur

Pomożemy znaleźć nocleg  
Data:   
Ilość nocy: 
Ilość osób: 
Łódź Czterech KulturW Łodzi odbywa się corocznie festiwal pod nazwą „Łódź Czterech Kultur”. Przedsięwzięcie to, w którego organizację zaangażowany jest Urząd Miasta Łodzi oraz miejska instytucja kultury – Miasto Dialogu, stanie się dla łodzian prawdziwym świętem kultury i sztuki. Ponad 30 wydarzeń wpisanych w program festiwalu stanowić będzie przegląd aktualnych i ciekawych zjawisk artystycznych reprezentujących cztery kultury, które ukształtowały Łódź: żydowską, niemiecką, rosyjską i polską.

więcej na stronie: http://pl.4kultury.pl/
   R E K L A M A

Grudzień

 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Łodzią. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@noclegi-lodz.pl.
 
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Opinie Noclegi Restauracje

Waszym zadaniem

Ostatnia opinia
Relax  
BMMKHM, Szczecin, 2013-07-23
Jeżeli szukacie miejsca spokojnego, miłego, w przystępnej cenie i w samym centrum na nocleg i odpoczynek - to hotel Relax jest idealny. My czuliśmy się jak u rodzinki :-) a to zasługa Pań prowadzących hotel! które serdec [...]
Mapa Lodzi

Mapa Łodzi

Mapa Lodzi | Interaktywny plan miasta

Mapa Łodzi z listą hoteli, resturacji oraz wielu atrakcji turystycznych.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty kursu bezpieczna jazda samochodem w Warszawie. Sprawdzony partner i niskie ceny!

Reklama