Reklama | Kontakt |
|

Międzynarodowy Festiwal Fotografii

Pomożemy znaleźć nocleg  
Data:   
Ilość nocy: 
Ilość osób: 
Coroczna impreza organizowana w Łodzi przez Fundację Edukacji Wizualnej.

Główne biuro festiwalowe znajduje się w Łódź Art Center, ale wystawy organizowane są w całej Łodzi. Ekspozycjom towarzyszą warsztaty fotograficzne, wykłady, koncerty i projekcje filmów o tematyce związanej z fotografią.

Od kilku lat FotoFestiwal jest największym w Polsce i jednym z najbardziej znaczących wydarzeń tego typu w Europie. Jest członkiem dwóch światowych stowarzyszeń festiwali fotografii: Photo Festival Union i Festival of Light. Dzięki temu na stałe współpracuje z międzynarodowymi kuratorami, którzy co roku biorą udział w tworzeniu festiwalowego programu i przyjeżdżają do Łodzi z wykładami, warsztatami i prelekcjami.

więcej na stronie: http://www.fotofestiwal.com/

   R E K L A M A

Grudzień

 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Łodzią. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@noclegi-lodz.pl.
 
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Opinie Noclegi Restauracje

Waszym zadaniem

Ostatnia opinia
Relax  
BMMKHM, Szczecin, 2013-07-23
Jeżeli szukacie miejsca spokojnego, miłego, w przystępnej cenie i w samym centrum na nocleg i odpoczynek - to hotel Relax jest idealny. My czuliśmy się jak u rodzinki :-) a to zasługa Pań prowadzących hotel! które serdec [...]
Mapa Lodzi

Mapa Łodzi

Mapa Lodzi | Interaktywny plan miasta

Mapa Łodzi z listą hoteli, resturacji oraz wielu atrakcji turystycznych.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty kursu bezpieczna jazda samochodem w Warszawie. Sprawdzony partner i niskie ceny!

Reklama