W Łodzi, oprócz muzeów, teatrów oraz innych, ciekawych miejsc do zwiedzania, odnajdziecie również wiele obiektów sportowych. Spędźcie aktywnie czas w mieście, wybierając jeden z nich!

Wodny Raj – rozrywka dla całej rodziny

Jedna z najnowocześniejszych pływalni na terenie województwa łódzkiego. Składają się na nią dwa baseny: kryty (całoroczny) oraz odkryty (sezonowy). Do dyspozycji gości pozostaje również jacuzzi, sauny (parowa i infrared), skatepark i boisko. Wodny Raj oferuje także zajęcia gimnastyczne w sali i rekreacyjne w wodzie. Dzieci z pewnością ucieszą zjazdy ze zjeżdżalni, czy też gejzer wodny. W okresie zimowym, funkcjonuje tu specjalnie aranżowane lodowisko.

basen łódź

Lodowisko Retkinia – Łódź

Kolejne dwa obiekty, należące do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi, to lodowiska: Retkinia oraz Bombonierka. Pierwsze mieści się przy ul. ks. Popiełuszki 13B, drugie – przy ul. Stefanowskiego 28. Na łyżwach pojeździcie tu od przełomu września i października, do nawet późnej wiosny. Ze ślizgawek skorzystacie także wtedy, gdy nie posiadacie własnych łyżew, dzięki funkcjonującym na miejscu wypożyczalniom. Godziny oraz ceny biletów każdorazowo warto sprawdzić na stronie internetowej MOSiR.

łódź lodowisko

Aquapark Fala – Łódź

Aquapark Fala składa się z trzech stref:

  • basenowej,
  • saun,
  • SPA & Wellness.

Każdy znajdzie więc tutaj coś dla siebie. Ogromne zjeżdżalnie (w tym trójtorowa i pontonowa), baseny i wanny solankowe, sauny (parowe, fińskie), wodny plac zabaw dla najmłodszych, tężnia solna i śnieżna grota, a także zajęcia z AquaFitnessu oraz zabiegi odnowy biologicznej (masaże, peelingi, kąpiele perełkowe) – wszystkie te atrakcje dostępne są w ofercie łódzkiej Fali. Dodatkowo, w punkcie SPA można skorzystać z komory PowerSlim, która z pewnością ułatwi podróż do wymarzonej sylwetki.

łódź aquapark